tel. 608 285 505

Profesjonalna i skuteczna
reklama wizualna

Billboardy, szyldy, kasetony.
Oklejanie pojazdów.
Reklama świetlna.Strona główna » Oferta » Reklama wizualna »
Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania z zakresu szeroko rozumianych multimediów. Posiadamy wiedzę i doświadczenie we wdrażaniu serwisów internetowych i przygotowywaniu prezentacji multimedialnych. Zajmiemy się realizacją filmów reklamowych, oprawą muzyczną, fotografią reklamową, a wszystko wg ustalonych wymagań technicznych.


Reklama wizualna

Jesteśmy agencją full serwis, z wieloletnim doświadczeniem na rynku reklamowym. Mimo tego nasz apetyt na reklamę jest wciąż nienasycony! Od lat rozpieszczamy Klientów wysmakowanymi kreacjami i wykwintnymi realizacjami, które są efektem wysublimowanych działań marketingowych. Niczym w kuchni fusion łączymy przeróżne smaki dokładając starań, by nasza pasja w połączeniu z Państwa oczekiwaniami stały się wyjątkowo zmysłowym doznaniem.


Reklama na samochodach

Oklejanie samochodów

Wieloletnie doświadczenie w znakowaniu samochodów pozwala nam mieć pewność, że oferujemy profesjonalne i trwałe reklamy na autach. Pracujemy tylko na najlepszych materiałach, dzięki czemu jesteśmy spokojni o jakość i długowieczność naszych realizacji.

oklejanie samochodów
oklejanie samochodów »

Outdoor

Tablice wolnostojące najbardziej popularnym nośnikiem reklamy.

Jesteśmy agencją full serwis, z wieloletnim doświadczeniem na rynku reklamowym. Mimo tego nasz apetyt na reklamę jest wciąż nienasycony! Od lat rozpieszczamy Klientów wysmakowanymi kreacjami i wykwintnymi realizacjami, które są efektem wysublimowanych działań marketingowych.
Niczym w kuchni fusion łączymy przeróżne smaki dokładając starań, by nasza pasja w połączeniu z Państwa oczekiwaniami stały się wyjątkowo zmysłowym doznaniem.Oklejanie szyb witryn

Oferujemy profesjonalne oklejanie szyb witryn sklepowych.

Witryny lokalu to idealne i bardzo widoczne miejsce reklamowe. Zajmujemy się kompleksowym brandingiem obiektów usługowych, hal magazynowych i pomieszczeń biurowych. Aplikacje wykonujemy na materiałach: folia monomeryczna, one way vision ( folia perforowana), folia adhezyjna, folia piaskowana ( szroniona).

oklejanie witryn


Wszystkie wykorzystane na stronie materiały są własnością Agencji Reklamowej ZEVA.pl i chronione są prawem autorskim.

Menu

STRONA GŁÓWNA DLACZEGO MY? OFERTA PORTFOLIO PRACA KONTAKT

Kontakt

ZEVA STUDIO
Agencja reklamowa
ul. 25 Czerwca 65
26-600 Radom
tel. 690 88 00 11
e-mail: biuro@zeva.pl

QR zeva studio

Agencja reklamowa i Drukarnia

Jesteśmy agencją reklamową full serwis, z wieloletnim doświadczeniem na rynku reklamowym.

Mimo tego nie dopadła nas rutyna i sypiemy z rękawa świeżymi pomysłami.

To co nas wyróżnia to szczególna dbałość o projekty i świadome kreowanie końcowego efektu.

Posiadamy pełne zaplecze: dział projetowy, studio fotograficzne, drukarnia, frezowanie, laser, dział montażowy.

Zapraszamy do współpracy!