tel. +48 690 88 00 11 tel. +48 729 983 380

Wizytówki firmowe

W naszej drukarni zamówisz oryginalne wizytówki na wielu papierach fakturowanych, metalizowanych czy barwionych w masie. Wizytówki oferujemy w wielu popularnych formatach jak również składane, perforowane czy z zaokrąglonymi rogami.

Szlachetne wizytówki

Oprócz szerokiej gamy papierów oferujemy dodatkowe uszlachetnienia na wizytówkach jak: foliowanie matowe i błyszczące, srebrzenia i złocenia, tłoczenie, lakierowanie, które można ze sobą łączyć.

Wizytówki wielowarstwowe

Wielowarstwowe wizytówki o gramaturze 925g. Wszystkie warstwy wykonane są z papierów barwionych w masie. Aż 10 kolorów do wyboru.

Wizytówki niestandardowe

Jesteś indywidualistą i nie zadowalają Cię rozwiązania dla "wszystkich"? Pokaż swoją oryginalność z naszymi wizytówkami. Niebanalny projekt to baza, którą możesz wzbogacić o papier premium, złocenia, srebrzenia, tłoczenia, lakierowanie, zaokrąglone rogi, wielokolorowe krawędzie czy druk białym kolorem.

Wizytówki z lakierem

A może wizytówki plastikowe?

Format karty kredytowej wygodnie mieści się w portfelu. Dlaczego więc nie wykorzystać tego i nie zrobić właśnie takich wizytówek? Karty plastikowe doskonale sprawdzą się jako wizytówki firmowe, kalendarzyki czy wizytówki imienne. Mogą być błyszczące lub matowe, pokryte miejscowo lakierem lub metalizowane.

Posiadamy w ofercie również wizytówki przeźroczyste - ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.

Zobacz karty plastikowe
Karty plastikowe

Wizytówki tłoczone

Za pomocą specjalnej matrycy możemy wytłoczyć dowolne kształty w papierze wizytówek. Tak wytłoczone elementy mogą być dodatkowo polakierowane, aby jeszcze bardziej wyeksponować detale tłoczenia.

Wizytówki z tłoczeniem

Popularne zdobienia wizytówek

Wizytówki foliowane

Foliowanie mat i błysk

Foliowanie wizytówek zwiększa trwałość oraz zmienia wrażenia dotykowe.

Wizytówki z lakierem

Lakier miejscowy

Podkreśl wybrane elementy błyszczącym lakierem przeważnie w połączeniu z folią matową.

Tłoczenie na wizytówkach

Tłoczenie wizytówek

Ekskluzywny efekt, stosowany zazwyczaj przy szlachetnych, grubych papierach, który podkreśla wrażenia wizualne i dotykowe.

wycinanie laserowe w papierze

Wycinanie wizytówek

Za pomocą wycięcia możemy wyeksponować istotne elementy projektu lub podkreślić branżę firmy.

Inne produkty w drukarni

Inne produkty w drukarni wielkoformatowej

do góry