tel. +48 690 88 00 11 tel. +48 729 983 380

Rozwiązania interaktywne

Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania z zakresu szeroko rozumianych multimediów. Posiadamy wiedzę i doświadczenie we wdrażaniu serwisów internetowych i przygotowywaniu prezentacji multimedialnych. Zajmiemy się realizacją filmów reklamowych, oprawą muzyczną, fotografią reklamową, a wszystko wg ustalonych wymagań technicznych.

Posiadamy na koncie wiele zrealizowanych projektów, dzięki którym mogą być Państwo pewni naszej jakości i możliwości. Współpracujemy z domami miediowymi, lektorami, studiami nagrań, webdeweloperami i programistami. Referencje zadowolonych Klientów są najlepszą rekomendacją.

Projektowanie stron internetowych

Strony internetowe

Projektowanie stron internetowych

Strona internetowa to druga siedziba Twojej firmy. Postaramy się aby Twoi Klienci czuli się w niej komfortowo. Zadbamy zarówno o stronę graficzną jak i programistyczną.

Filmowanie Radom

Filmy reklamowe

Przekaz zaklęty w ruchu

Zawodowy sprzęt filmowy, oświetlenie, krany kamerowe i wózki filmowe to podstawa, dobry scenariusz, profesjonalna realizacja i postprodukcja to sukces.

Prezentacje multimedialne

Prezentacje multimedialne

Zaprezentuj się profesjonalnie

Tworzymy prezentacje multimedialne w wybranej przez Klienta technologii. Posiadamy narzędzia i doświadczenie potrzebne do realizacji niemalże każdego zlecenia.

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron

Daj się znaleźć w Google

Posiadasz stronę, ale nie widzisz jej w wyszukiwaniach? Przekonaj się o skuteczności naszych metod i uczciwym rozliczaniu z efektów.

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Zdobądź nowych Klientów

Sprzedaż w internecie z roku na rok powiększa swój udział w rynku. Nowe pokolenie nabywców wymusza zmiany. Nie zostań w tyle i działaj.

Szablony sklepów Allegro

Szablony Allegro

Zadbaj o właściwą oprawę swoich produktów

Projektujemy i wdrażamy skuteczne szablony dla aukcji internetowych. Właściwa oprawa oferowanych prouktów i usług w znacznym stopniu wpływa na efekty sprzedaży.

Fotografia produktowa

Własne studio fotograficzne

Właściwa oprawa fotograficzna produktów to w tej chwili podstawa. Fotografię reklamową produktów wykonujemy we własnym studiu fotograficznym. Doświadczenie zdobyte przy realizacji wielu sesji fotograficznych, pozwala nam oferować produkt wysokiej jakości. Dostarczaliśmy naszym Klientom zarówno fotografie małych produktów, odzieży jak również dużych maszyn przemysłowych. Zawsze konsultujemy z Klientem jego wizję produktu i dokładamy od siebie zaangażowanie i profesjonalizm.

Zobacz ofertę fotografii

Social Media

Zadbaj o swój wizerunek w mediach społecznościowych.

Siła mediów społecznościowych wpływa na wizerunek firmy oraz na jej sprzedaż. Właściwie prowadzone kampanie internetowe przynoszą wymierne korzyści długofalowe. Możemy zadbać o oprawę graficzną i merytoryczną Twoich kont społecznościowych i tworzyć nowe, wartościowe treści.

Skontaktuj się z nami
do góry