tel. +48 690 88 00 11 tel. +48 729 983 380

Szyldy reklamowe

Wykonujemy wszelkiego typu reklamy podświetlane i dekoracyjne elementy świetlne do wnętrz. Chcąc oferować najwyższą jakość usług oferujemy jedynie materiały i podzespoły renomowanych producentów. Sprawdzone rozwiązania techniczne i wykwalifikowana ekipa z wieloletnim doświadczeniem w produkcji i montażu reklam świetlnych.

Kasetony świetlne

Jesteśmy producentem podświetlanych kasetonów reklamowych. Korzystamy jedynie ze sprawdzonych komponentów renomowanych producentów. Kasetony wykonywane są w wielu technikach i materiałach, dzięki czemu możemy dowolnie kształtować efekt końcowy.

Szyldy wiszące

Szyldy prostopadłe

Popularne szyldy typu "semafor"

Prostopadle montowane szyldy świetnie sprawdzają na długich ulicach handlowych i ciągach pieszych. Produkujemy zarówno tradycyjne szyldy wiszące jak i nowoczesne podświetlane led szyldy dwustronne.

Rozbudowany park maszynowy pozwala nam na wykonanie praktycznie każdego typu szyldu. Pracujemy w takich materiałach jak metale, drewno czy tworzywa sztuczne.

Litery świetlne

Blokowe litery podświetlane

Profesjonalne projekty - indywidulane podejście

Projektowanie to nasza specjalność, a skład katalogów to nasze ulubione zajęcie. Dlaczego? - bo wymaga połączenia wielu umiejętności i dziedzin. Znajomość praw jakimi rządzi się skład publikacji tj. typografia, liternictwo, fotografia, infografika czy redagowanie tesktu to niezbędne umiejętności. Nasze doświadczenie i dotychczasowe realizacje to wystraczająca gwarancja udanej publikacji.

Zobacz reklamę świetlną
Szyldy i tablice szklane

Szyldy szklane

Szyldy i tabliczki wejściowe

Produkujemy zarówno szklane jak akrylowe szyldy firmowe.Dostępne różne opcje mocować do podłoża, wiele kolorów materiałów i technik znakowania m. in.: folia wycinana, druk UV, druk na foliach bezbarwnych, grawerowanie.

Produkcja tablic unijnych

Tablice unijne

Produkcja tablic unijnych zgodnych z wytycznymi

U nas zamówisz ekspresowo tablicę unijną zgodną z wytycznymi w ramach nowych programów unijnych. Tablice możemy również zamontować ub wysłać kurierem.

Tablice i szyldy adresowe

Tablice adresowe na budynki

Tablice adresowe zgodne z przepisami

Wykonujemy tablice adresowe na budynki zgodnie z rozporządzeniem miasta. Posiadamy wszystkie niezbędne informacje, dotyczące wymiarów, kolorów, numerowania, stref zabytkowych i nazewnictwa, potrzebne do prawidłowego wykonania tablic. Tablice mogą być wykonane z wielu trwałych materiałów.

Powiązane produkty reklamowe

do góry