tel. +48 690 88 00 11 tel. +48 729 983 380

Projektowanie witryn

Z badań „Visual Merchandising – A Guide for small Retailers NCRCRD” wynika, że klient poświęca jedynie 3 do 9 sekund by zapoznać się wystawą sklepową. Tak mało czasu stawia wysokie wymagania projektom witryn i treściom jakie przekazują. Projektujemy profesjonalne ekspozycje sklepowe z nastawieniem na maksymalny przekaz treści handlowych przy jednoczesnym wysokim standardzie estetycznym.

Oklejanie witryn sklepowych

Wykonujemy montaże elementów witryn sklepowych w tym wszelkie elementy oklejane szyb, oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne oraz szyldy reklamowe. Mamy doświadczenie w znakowaniu wszystkimi rodzajami folii i nietypowymi materiałami poparte dokumentacją.

Aranżacje witryn sklepowych

Aranżacje ekspozycji sklepowych

Od projektu po realizację

Projektujemy witryny sklepowe i wnętrza sklepów. Wszystkie aranżcje montujemy we własnym zakresie na terenie całej Polski.

Stoiska handlowe

Stoiska handlowe

Projektowanie i montaż wysp handlowych

Projektujemy i produkujemy wyspowe stoiska handlowe dostosowane konkstrukcją i wyposażeniem do specyfiki konkretnej branży. Wielkości poszczególnych elementów stoisk są zoptymalizowane pod kątem wygody Klientów z zewnątrz jak i pracowników od strony wewnętrznej.

Obsługa witryn sklepowych

Obsługa powierzchni handlowych

Terminowość i dokładność

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w cyklicznej obsłudze punktów handlowych. Zmieniamy regularnie ekspozycje dla największych sklepów siecowych.

Fototapety do sklepów

Fototapety do sklepów

Jako dopełnienie oferty proponujemy druk i montaż fototapet, jako element dekoracyjny powierzchni komercyjnych. Projektujemy również grafiki na tapety zgodne z istniejącymi koncepcjami graficznymi i kolorystyką.

Kasetony tekstylne

Kasetony tekstylne

Panele świetlne typu lightwall

Podświetlane kasetony tekstylne to bardzo estetyczne produkty klasy premium. Drukowane w najwyższej jakości na dedykowanej tkaninie do podświetleń. Cała konstrukcja jest aluminiowa, a źródłem światła są specjalne moduły led.

do góry